1/3

Usługi kartograficzne

W ramach świadczonych przez nas usług geodezyjnych opracowujemy mapy do celów projektowych w wersjach numerycznych oraz analogowych. Są one tworzone na podstawie  map zasadniczych,  wzbogacone o najnowsze pomiary i informacje o planowanych obiektach oraz bieżącym stanie ewidencji gruntów.

 

Inwentaryzacje dotyczą przede wszystkim tyczenia budynków oraz sieci urządzeń podziemnych, numerycznego przygotowywania projektów technicznych oraz działań powykonawczych związanych z odbiorami końcowymi

geodeta  w  Koszalinie

 geotras-Usługi Geodezyjne Koszalin

 Koszalin - GEOTRAS-Usługi Geodezyjne to firma  założona w 1986 roku w Koszalinie. Wykonujemy pomiary geodezyjne w całym procesie inwestycyjnym. Skupiamy się na opracowaniu map do projektowania, pomiarów geodezyjne podczas realizacji inwestycji, podziały działek. Prowadzone przez nas biuro geodezyjne wykonujemy solidnie i szybko

 Na swoim koncie mamy już wiele udanych realizacji.
Doświadczeni geodeci zapraszają do współpracy.

 

zadzwoń: 94-3411-574

790-671-177

Specjalistyczne pomiary wykonywane przez geodetów dotyczą cech torów jezdnych i suwnic, pionowych odchyleń masztów, wież GSM, słupów i innych wysokich obiektów, a także mas ziemnych. Zajmujemy się również kompleksową obsługą budowy oczyszczalni ścieków.

 

Do zadań wykonywanych w naszym biurze geodezyjnym w Koszalinie należy sporządzanie projektów podziałów działek, a także dokonywanie samego podziału. Dodatkowo zajmujemy się wznawianiem granic nieruchomości oraz opracowywaniem materiałów geodezyjnych do wyłączenia spod produkcji rolnej. Pomagamy także uzyskać decyzję dotyczącą podziału danej działki.

Adres

Biuro Geodezyjne

GEOTRAS

Plac J.Kilińskiego 2/21

75-950 Koszalin

 

Telefon

Tel. 94-3411-574 
Kom. 790-671-177
         506-445-156

Kontakt

geotras@interia.pl
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now